Mattresses

Matrači

Blankets & Pillows

Segas un spilveni

Bed linen

Gultas veļa

Plaids

Pledi

 1. 1Pin

Labs miegs

 • Miegā atjaunojas cilvēka organisms. Ja guļot neiegūstam pietiekami daudz enerģijas, tad dienas laikā to cenšamies saņemt, apēdot vairāk, kas nav veselīgi. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai miegs būtu kvalitatīvs. Miega kvalitāti ietekmē arī matrači, uz kā guļam.

  TRECA matračiem ir vienmērīga svara sadalījuma sistēma. Katru ķermeņa daļu balsta dažāda izmēra atsperes, nodrošinot dabisku ķermeņa stāvokli guļot. Tas garantē kvalitatīvu, netraucētu miegu, muskuļu atslābināšanos, vienmērīgu asinsriti un organisma atjaunošanos miega laikā.

  Roku darbs - tas nozīmē personīgu kvalitātes kontroli vissīkākajās detaļās.

 1. 1Pin

Ventilēšanas sistēma

 • Nakts laikā no ķermeņa sviedru veidā izdalās liekais ūdens, tādēļ ir svarīgi, lai matracis ir elpojošs un mitrums no tā tiktu izvadīts. Pretējā gadījumā mitrums uzkrājas starp gulētāja ķermeni un matraci un var radīt pietūkumu. TRECA matrača sānos ir nelielas, aiz dekoratīvām pogām paslēptas ventilācijas atveres, kas nodrošina liekā mitruma izgarošanu.

 1. 1Pin

Dabīgi materiāli

 • Matračos izmantoti elpojoši materiāli, kas nodrošina augstāko komfortu gulēšanas laikā. Matraču abas puses veidotas ar atšķirīgu apdari un termiskajām īpašībām, kas atbilst sezonālajām vajadzbām. Ziemas pusē iestrādāts siltumu saglabājošs kašmirs, vilna vai zīds, vasaras pusē - viegls lins. Materiālu funkcijas saglabājas daudzu gadu garumā. Pieejami arī īpaši matrači cilvēkiem ar alerģijām.
  Tajos izmantoti hipoalerģiski materiāli: fito-organiska vilna, Ingeo kukurūzas viskozes šķiedra, SeaCell materiāls. Papildus ārējai apdarei tiek izmantots antibakteriāls sudraba diegs.

TRECA izvēlas visizsmalcinātākos izejmateriālus, lai nodrošinātu nepārspējamu komfortu un ķermeņa atbalstu daudzu gadu garumā.

KAMIEĻVILNA

Greznais materiāls tiek iegūts no smalkas un mīkstas vilnas, kas aug uz kamieļu kakla. Tā ir īpaši silta un maiga.

ALPAKAS VILNA

Andu alpakas vilna ir septiņas reizes siltāka par aitas vilnu un mīksta kā kašmirs. Tā ir hipoalerģiska, ļoti elastīga un mitrumizturīga.

KAŅEPJU ŠĶIEDRA

Kaņepju šķiedra ir pilnīgi dabisks un ekoloģisks izejmateriāls. Tai piemīt izcilas termoregulācijas īpašības un spēja absorbēt mitrumu, kas matrača vasaras pusi padara patīkami atvēsinošu.

KAŠMIRS

Augstākās kvalitātes Kašmiras kazu vilna saglabā siltumu un ir īpaši mīksta. Matrača ziemas pusi tā padara īpaši maigu un mājīgu.

ZIRGU ASTRI

Šī šķiedra ir ļoti izturīga, elastīga un ilglaicīga.

ZĪDS

Zīda mīkstajām un vieglajām šķiedrām raksturīga lieliska siltumizolācija, kas nodrošina gulētājam nepārspējamu komfortu un siltumu.

MERĪNAITU VILNA

Merīnaitu vilna ir smalkāka un mīkstāka nekā citu šķirņu aitu vilna. Tās šķiedrai ir mazāk par 24 mikroniem diametrā. Vilna uzsūc lieko mitrumu un izvada to ārpusē, sekmējot tā iztvaikošanu.

MOHĒRA

Mazāzijas Angoras kazu vilnai piemīt lieliska siltumizolācija gan aukstā, gan siltā laikā. Tā ir mīksta, ļoti viegla un izturīga, ar labu ūdens tvaika caurlaidību - karstā laikā mitrums neuzkrājas un nekavējoties iztvaiko.

Matrača uzbūve

VIRSMATRACIS

Virsmatracis rada papildu komfortu un pagarina matrača kalpošanas laiku. To pie matrača stiprina ar īpašiem rokturiem, kas novērš virsmatrača noslīdēšanu.

MATRACIS

Matracis ir gulēšanas komforta atslēga. Svarīgi, lai tam ir vienmērīga svara sadalījuma sistēma. Cietības pakāpi un komforta tipu varam piemērot gulētāja ķermeņa garumam, svaram un gulēšanas paradumiem.

GULTAS PAMATNE

Gultas pamatne nodrošina trešdaļu no gulēšanas komforta, tādēļ tai jāatbilst vēlamajai cietības pakāpei. Gultas pamatnē arī ir atsperes, kas papildina matrača funkcijas un pielāgojas gulētāja ķermeņa aprisēm, nodrošinot vēl vienmērīgāku atbalstu. Gultas pamatne, tāpat kā matracis, tiek veidota no dabiskiem materiāliem.

Vienots kopums

TRECA matrači, virsmatrači un gultas pamatnes harmoniski papildina viens otru, lai sniegtu vēlamo komfortu.

TRECA matračus var kombinēt arī ar citām gultas pamatnēm, izmantojot īpašu TRECA līstīšu rāmi ar atbalsta atsperēm. Iegūtais komforts būs līdzvērtīgs kā ar TRECA gultas pamatni.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu