Fabrics

Audumi

Blinds

Žalūzijas

Curtain rods

Aizkaru stangas

Blankets & Pillows

Segas un spilveni

Bed linen

Gultas veļa

Plaids

Pledi

Audumi un to izstrādājumi no pasaulē atzītiem zīmoliem

Dažāda veida audumi un no tiem tapuši izstrādājumi atrodami ikvienā mājoklī. Izvēlieties kvalitatīvus un skaistus audumus, žalūzijas, gultas veļu, pledus, segas un spilvenus plašajā KRASSKY katalogā, kurā atlasīta pasaulslavenu zīmolu produkcija!

Lasīt vairāk

Grezns audums izceļas ne tikai ar pievilcīgu dizainu

Kas jums nāk prātā, izdzirdot vārdu salikumu grezns audums? Pirmā asociācija, visticamāk, ir saistīta ar krāšņiem rakstiem, pievilcīgiem toņiem un citām ar dizainu raksturīgām niansēm, taču ļoti būtiska ir arī auduma kvalitāte un materiāls. Viens no piemēriem – Masserano kašmira interjera audumi un citi produkti, kas tiek radīti ar rokām Alpu pakājē Itālijā.

Rūpīgi izvēlēti audumi var uzlabot arī dzīves kvalitāti. Schlossberg segas, kas top no augstvērtīgākā zīda pasaulē (Mulberry), vasaras sezonā patīkami atvēsina, bet ikviens Romo mēbeļu audums piedāvā patīkamu pieskārienu, turklāt zīmola klāstā pieejami ļoti daudzveidīgi mēbeļu audumi gan rakstu un krāsu, gan materiālu ziņā.

Mēbeļu audumi jāpieskaņo telpas interjeram

Interjera audums telpā dabīgi iekļausies vien tad, ja paturēsiet prātā vairākas nianses: kopējo krāsu paleti istabā, telpā esošo mēbeļu un citu priekšmetu dizainu, apgaismojumu, u. c. Ja vēlaties redzēt perfektu rezultātu, uzticiet šo darbu KRASSKY! Mūsu komandā darbojas vairāk nekā 110 nozares profesionāļi, kuri palīdz radīt skaistu interjeru neatkarīgi no projekta sarežģītības un iekļaujoties noteiktā budžeta ietvaros. 

Klientiem piedāvājam arī Turn–key risinājumu, parūpējoties par ikvienu interjera projekta fāzi, sākot ar rūpīgu Jūsu vēlmju izzināšanu un beidzot ar telpā esošo dekoru atlasi un izvietošanu. Katra projekta īstenošanai tiek izveidota pieredzējušu un profesionālu speciālistu komanda.

KRASSKY salonā strādā nozares labākie audumu eksperti, kas sniegs profesionālu konsultāciju un atbalstu ikvienā projektā. Gaidīsim Jūs ciemos Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu