Alcantara

Alcantara

Studioart

Studioart

Calico

Calico

Hermès

Hermès

LV: Holland&Sherry

Holland&Sherry

Arte

Arte

Cole&Son

Cole&Son

De Gournay

De Gournay

Phillip Jeffries

Phillip Jeffries

Dizaina tapetes 

Dizaina tapetes ir ļoti daudzveidīgas – sākot ar kolekcijām, kas rada neuzkrītošu fonu, un beidzot ar īsteniem mākslas darbiem, ko savām rokām gleznojuši vai zīmējuši meistari. KRASSKY katalogā jūs atradīsiet pasaulslavenu zīmolu tapetes ikvienai telpai!

Lasīt vairāk

Tapetes virtuvei – kur satiekas skaistums un praktiskums

Izvēloties tapetes virtuvei, jāpatur prātā, ka šajā telpā tiek gatavots ēdiens, kas nozīmē temperatūras un gaisa mitruma svārstības, kā arī paaugstinātu risku tapetes notraipīt. Tādēļ, ja virtuves sienas vēlaties noklāt ar tapetēm, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kuri ieteiks piemērotāko materiālu un faktūru, apstrādi. Tas, ka virtuves tapetēm jābūt ērti kopjamām un izturīgām, nenozīmē, ka nāksies saskarties ar kompromisiem dizaina risinājumā. Viens no piemēriem ir itāļu Studioart produkcija, kurā dominē dažādu ādu kombinācijas.

Tapetes guļamistabai – gan mierpilni toņi, gan izsmalcināti risinājumi akcenta sienai

Neuzkrītošu toņu tapetes guļamistabai ir pareizā izvēle, taču īpašu sajūtu iespējams panākt ar elegantām faktūrām, kādas piedāvā, piemēram, Holland&Sherry zīmols. Izņēmums, protams, ir akcenta siena, kurai piestāv ģeometrisko formu un baroka dizaina iedvesmotas Arte tapetes vai ekstravagantie Cole&Son mākslas darbi.

Tapetes viesistabai – plašas izvēles iespējas

Tapetes viesistabai paver daudzveidīgus risinājumus – sākot ar izsmalcinātajām Ķīnas dizaina atskaņām De Gournay tapetēs un beidzot ar neuzkrītoši elegantajiem Phillip Jeffries rokdarbiem. Ja vēl neesat pārliecināts, kāda veida tapetes vēlaties redzēt savā viesistabā (vai jebkurā citā telpā), KRASSKY speciālisti jums palīdzēs veikt pareizo izvēli.

Kvalitatīvas dizaina tapetes ar individuāli pielāgotiem risinājumiem

Ne vienmēr iespējams panākt vēlamo rezultātu, izvēloties esošo kolekciju dizaina tapetes. Labā ziņa – KRASSKY katalogā ir iekļauti vairāki zīmoli, kas piedāvā individuālus risinājumus. Tā ir Jūsu iespēja mājokli vai biroja telpas padarīt unikālas! 

Ņemot vērā gaumju dažādību, esam parūpējušies, lai mūsu klāstā būtu arī dažādu faktūru un materiālu produkcija. Lūk, daži no piemēriem:

  • Zīda tapetes;
  • Dabīgās ādas tapetes;
  • Vilnas / kokvilnas tapetes;
  • Ar roku apgleznotas vai apzeltītas tapetes.

Ja nepieciešams, saviem klientiem piedāvājam pilna cikla pakalpojumu, lai rezultāts būtu nevainojams un tādējādi celtu klienta dzīves kvalitāti. KRASSKY projektu vadītājs un ekspertu komanda parūpēsies par visiem projekta posmiem – no klienta vēlmju izzināšanas līdz projekta noslēgšanai.

Veidojot ikvienu projektu vai izvēloties ražotāju, kuru pievienot katalogam, KRASSKY veic rūpīgu izpēti, izvēloties tikai labākos dizaina elementus no vadošajiem ražotājiem, mazām darbnīcām un izciliem amatniekiem. Saņemiet profesionālus padomus no pieredzējušiem dizaina speciālistiem mūsu salonā Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu