Masserano

Masserano

Oyuna

Oyuna

Ivano Redaelli

Ivano Redaelli

Pledi no pasaules labākajiem ražotājiem

Brīdī, kad vēlaties sajust siltu un patīkamu pieskārienu, pleds ir pareizā izvēle. Augstvērtīgi un autentiski pledi KRASSKY salonā.

Lasīt vairāk

Kādas ir kvalitatīvs pleds?

Mūsu pārliecība – pleds pavisam noteikti nav tikai auduma izstrādājums, ar ko sasildīties aukstos rudens un ziemas vakaros. Tam irjābūt kvalitatīvam un izgatavotam, izmantojot dabiskus materiālus un tradicionālas darināšanas tehnikas. Ne mazāk svarīgs, protams, ir arī autentisks pleda dizains.

KRASSKY piedāvājumā – kašmira, dabīgās kažokādas un vilnas pleds ikvienam

Pledus iespējams radīt no dažādiem materiāliem. Ļoti iecienīts cenas un kvalitātes attiecības dēļ ir vilnas pleds, savukārt īpaši maigu pieskārienu un smalku struktūru piedāvā vilnas pledi, kas radīti no vieglās un mīkstās Kašmiras kazu vilnas jeb kašmira. Itāļu zīmola Ivano Redaelli klāstā atrodami arī dabīgās kažokādas pledi.

Pledi no tādiem pasaulē zināmiem zīmoliem kā Masserano, Oyuna un Ivano Redaelli dažādos toņos, rakstos un stilos atrodami KRASSKY piedāvājumā, turklāt iespējams veikt arī individuālus un personalizētus pasūtījumus. Aplūkot plašo pledu piedāvājumu klātienē varat KRASSKY interjera salonā, kas atrodas Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu