Doors

Durvis

Door Handles

Durvju rokturi

Durvis un rokturi ikvienai telpai no pasaulē zināmiem zīmoliem

Durvis ir ikvienas telpas vizītkarte. Izvēlieties durvju un rokturu modeļus ar skaistu dizainu un augstu kvalitāti – KRASSKY klāstā atrodami tikai un vienīgi šādi interjera produkti!

Lasīt vairāk

Kāpēc ir vērts izvēlēties augstākās kvalitātes durvis mājai un citām ēkām/telpām?

Durvju izvēle ir atbildīgs solis, jo iekštelpu durvis Jūs redzēsiet un izmantosiet ikdienā. Ja vēlaties, lai tās izceltos ikvienā aspektā, lūkojieties Premium klases produkcijas virzienā, kas atrodama KRASSKY. Šādas durvis piedāvā:

  • telpai pieskaņotu dizainu – no estētiskā viedokļa raugoties, ir ļoti svarīgi, lai durvju dizains saskanētu ar telpas kopējo interjeru. Dizaina durvis izskatās eleganti, jo to ražošanā ir padomāts par ikvienu aspektu, sākot ar augstvērtīgu materiālu izvēli un beidzot ar augstākā līmeņa arhitektoniskajiem risinājumiem;
  • bezkompromisu kvalitāti – līdz perfekcijai izstrādātas durvis padara to lietošanu ērtu un vienkāršu. Jūs pat nepamanīsiet, cik plūstoši tās atveras un aizveras. Protams, svarīga ir arī atbilstoša durvju roktura izvēle;
  • ilgmūžību – kvalitatīvas durvis iekštelpām kalpo vairākas desmitgades vai pat ilgāk, ja par tām atbilstoši parūpēsieties.

Izvēloties durvis mājai, birojam vai citai telpai, ieteicams konsultēties ar interjera dizaineri, kurš palīdzēs veikt pareizo lēmumu, izvērtējot ikvienu niansi – sākot ar telpas iekārtojumu un beidzot ar rokturu un durvju saderību. 

Rokturi un durvis iekštelpām plašā klāstā

Cik dažādu interjera risinājumu, tik dažādas ir arī durvis iekštelpām. To paturot prātā, KRASSKY durvju un rokturu klāsts ir daudzveidīgs, taču tajā pašā laikā ikviens modelis izceļas ar kvalitāti un dizainu. Istabas durvis piedāvājam no tādiem itāļu zīmoliem kā Rimadesio, Ghizzi & Benatti un ADL, savukārt rokturus – no Londonā bāzētā Buster+Punch,

Ņujorkā radītā SA Baxter un itāļu zīmola Olivari. 

Plaša ir durvju materiālu izvēle – sākot ar klasiskām koka durvīm un beidzot ar ekstravagantiem risinājumiem, piemēram, akmens masas, stikla vai ādas modeļiem. Piedāvājumā atrodami arī daudzveidīgi durvju modeļi: divviru un vienviru durvis, durvis ar stiklu, bīdāmās durvis, un daudzi citi. Ja nepieciešamas nestandarta izmēra durvis, iespējams veikt individuālu pasūtījumu.

Jau esat izlēmis, kuras durvis no mūsu kataloga vēlaties redzēt savā mājoklī, birojā vai cituviet? Varbūt gvēlaties durvju un rokturu modeļus aplūkot klātienē, saņemot arī dizaina profesionāļu padomus un konsultāciju? Šādā gadījumā aizpildiet atzvana pieteikuma formu vai arī apmeklējiet mūsu interjera salonu klātienē – tas atrodas Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu