Valcucine

Valcucine

LV: La Cornue

La Cornue

Cesar

Cesar

Röshults

Röshults

Kitchen equipment

Virtuves tehnika

Tableware

Trauki

Tehnoloģiskākās un ergonomiskākās virtuves iekārtas 

No virtuves iekārtas kvalitātes un funkcionalitātes ļoti lielā mērā ir atkarīgs, cik ērti un intuitīvi varēsiet pagatavot maltītes un uzglabāt virtuves piederumus, traukus un aksesuārus. Tas gan nemaina faktu, ka īpaša loma ir arī virtuves iekārtu dizainam. KRASSKY piedāvājumā – tikai un vienīgi ekskluzīvas virtuves iekārtas no zīmoliem un ražotājiem, kas sadarbojas ar pasaulslaveniem dizaineriem un arhitektiem!

Lasīt vairāk

Kādas īpašības raksturo augstākās kvalitātes virtuves mēbeles?

Ikviena virtuve ir aprīkota ar dažādām virtuves mēbelēm – plauktiem, skapīšiem, galdiem, gatavošanas virsmām, krēsliem. Būtiska nianse, no kuras atkarīgs, vai virtuvē vēlēsieties atgriezties vēl un vēl, lai tajā nodotos gastronomiskiem eksperimentiem, baudītu maltīti vai gluži vienkārši labi pavadītu laiku, ir tajā esošo mēbeļu / virtuves iekārtu kvalitāte.

Šī iemesla dēļ ir vērts pievērst uzmanību katras virtuves mēbeles:

 • funkcionalitātei – pateicoties moderno tehnoloģiju attīstībai, arī virtuvē arvien biežāk iespējams redzēt virkni noderīgu inovāciju. Viens no piemēriem – zīmola Valcucine viedā sistēma V-Motion. Tās darbības princips – aktivizēt dažādas funkcijas ar roku žestu palīdzību. Atliek vien sensora priekšā pacelt roku uz augšu, un virs tā esošās durvis automātiski atvērsies. Savukārt cirkādes ritms (tiek aktivizēts, veicot rokas pamāšanu pa kreisi) virtuves iekārtas aizmugurējā paneļa gaismu pielāgo saules gaismas spektram, lai virtuvē esošais apgaismojums atbilstu dabiskajai gaismai;
 • uzbūves kvalitātei – svarīgi, lai mēbeles būtu ne tikai funkcionālas, bet arī kvalitatīvas un kalpotu daudzus gadus. Valcucine darba virsmās Forma Mentis ir integrēti metāla aizsargprofili ar mikrojoslām, kas ievērojami uzlabo izturību pret mitruma un karstuma iedarbību. Savukārt Valcucine stikla virsmas, kas klātas ar oglekļa molekulām, ir īpaši izturīgas pret triecieniem un skrāpējumiem, turklāt tām ir iespaidīga 15 gadu garantija;
 • ilgtspējai un ietekmei uz apkārtējo vidi un cilvēkiem – jau pieminēto Forma Mentis darba virsmu izveidē netiek pielietots polivinilhlorīds (PVC), tādējādi nedz pārstrādes, nedz ražošanas procesā nerodas dioksīns, ievērojami samazinot ietekmi uz cilvēka veselību un vidi. 
 • Tikai tad, ja virtuves sala, iekārtas vai atsevišķas mēbeles izceļas ikvienā no šiem aspektiem, tās ir vērts izvēlēties, lai uzstādītu sava mājokļa virtuvē.

Ļoti būtisks faktors – kopējais virtuves dizains

Vēl viens augstvērtīgu virtuves iekārtu un mēbeļu stūrakmens ir to dizains. KRASSKY pievāvājuma klāstā ir iekļauta produkcija ar neatkārtojamu dizainu, kas ir augsti novērtēta ne tikai nozares ekspertu, bet arī ikdienas lietotāju acīs. Kopējais virtuves dizains pieprasa mēbeļu, iekārtu, santehnikas, apdares materiālu, gaismekļu, flīžu, aksesuāru un citu virtuvē esošo priekšmetu saderību.

Lai arī Jūsu virtuve izskatītos nevainojami, KRASSKY piedāvā ne tikai daudzveidīgas mēbeles un to piegādi, bet arī visus pārējos pakalpojumus, kas nepieciešami perfekta rezultāta radīšanai, tostarp:

 • iepazīšanos un klienta vēlmju izzināšanu;
 • projekta vizualizāciju;
 • piedāvājuma sagatavošanu;
 • interjera tehniskā projekta izveidi;
 • dizaina koncepcijas izstrādi;
 • telpu funkcionālā plāna sagatavošanu;
 • apdari, montāžu un uzstādīšanu.

Mūsu komandā ir dizaineri, virtuvju eksperti un nozarē labākie eksperti, kuri palīdzēs radīt nevainojamu virtuvi. KRASSKY ir pirmie pasaulē, kas apvieno pasaulē senāko virtuvju tehnikas ražotāju La Cornue un ergonomisko ražotāju Valcucine vienā virtuvē.

Katru virtuves iekārtas pasūtījumu mūsu klienti veic kopā ar pieredzējušu virtuvju dizaineru, soli pa solim atrodot piemērotāko iekārtu materiālu, izmērus, krāsas, piederumus un citas detaļas. Ikviena virtuve tiek individuāli pielāgota telpai un klientam, ņemot vērā virkni faktoru – sākot ar gatavošanas ieradumiem un beidzot ar augumu, lai atrastu labāko iekārtu un aksesuāru novietojumu. Visas virtuves tiek komplektētas un projektētas individuāli, izmantojot pasaules labāko ražotāju risinājumus un dizainu.

Virtuve – tās ir teju nebeidzamas dizaina variācijas

Atrast divus mājokļus ar identisku virtuves interjeru nav iespējams – ikvienam no mums ir savas prasības gan dizaina, gan funkcionalitātes aspektā. To paturot prātā, KRASSKY katalogā atlasīti ļoti daudzveidīgi risinājumi:

 • Zīmola Cesar kolekcijas Intarsio fasādes izceļas ar koka šķiedru, kas kombinēta vairākos virzienos un papildināta ar klasiski atturīgiem metāla rokturiem dažādās krāsās. Savukārt Maxima 2.2 kolekcija sevī ietver vairāk nekā 90 dažādus materiālus un atšķirīgus fasādes atvēršanas veidus;
 • La Cornue kolekcijā Château ir astoņu dažādu veidu virtuves – gatavošanas zonas platumā no 75 līdz pat 180 centimetriem. Tās tiek radītas pēc individuāla pasūtījuma, un klientam iespējams izvēlēties keramisko, gāzes degļu, grila, indukcijas plīts, lēnās gatavošanas vai japāņu tipa teppan–yaki virtuves darba virsmas;
 • Valcucine ir izstrādājuši virtuves konfiguratoru Machina, kurā virtuāli var tikt izstrādāts virtuves interjers, izmantojot vairāk nekā 300 apdares variantus un visus Valcucine klāstā esošos materiālus, krāsas un dizaina risinājumus.

Ja Jūs interesē virtuves pēc pasūtījuma, piebildīsim, ka lielākā daļa KRASSKY piedāvājumā esošo kolekciju var tikt pielāgotas Jūsu individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

Vēlaties, lai arī Jūsu virtuves iekārtojums celtu dzīves kvalitāti? Ļaujiet mums par to parūpēties – KRASSKY ir 17 gadu starptautiska pieredze. Mūsu klāstā ir ne tikai elegantas virtuves iekārtas, bet arī virtuves trauki un piederumi, gaidīsim Jūs ciemos mūsu salonā Rīgā, Duntes ielā 3.

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu