Tiles - wall & floor

Sienas un grīdas flīzes

Mosaic

Mozaīka

Natural stones

Dabīgais akmens

Pasaules izcilāko ražotāju flīzes

Mēs uzskatām, ka flīzes ir kas vairāk par sienu un grīdu apdares materiālu – tām ir jāizceļas ar bezkompromisu kvalitāti un  nevainojamu dizainu neatkarīgi no tā, kurā telpā tās atradīsies. Tādēļ KRASSKY katalogā atlasītas flīžu kolekcijas no zīmoliem, kas interjera dizaina pasaulē ir vadošie!

Lasīt vairāk

Flīzes vannas istabai

Vannas istaba ir gan vieta, kurā sagatavoties dienas turpmākajam cēlienam, gan miera osta, kurā relaksēties pēc garas darba dienas. Ņemot vērā telpas specifiku, vannas istabas flīzes grīdai tiek speciāli apstrādātas, lai tās neslīdētu. Šādu efektu iespējams panākt, flīžu virsmu pārklājot ar īpašu materiālu un flīzēs iestrādājot gropes vai cita veida faktūru. Vēl viena svarīga nianse – flīzēm, kas tiek uzklātas uz grīdas, jāspēj efektīvi novadīt ūdens. Savukārt kvalitatīvas sienas flīzes vannas istabai izceļas ar ērti kopjamu virsmu, tajā pašā laikā saglabājot savu kvalitāti daudzu gadu garumā.

Flīzes virtuvei

Virtuve ir mājokļa zona, kurā laiku pa laikam valda intensīva rosība. Tādēļ arī flīzes virtuvei tiek izgatavotas, paturot prātā attiecīgās nianses, proti, tām jāspēj izturēt temperatūras svārstības un paaugstināts mitruma līmenis. Ne mazāk svarīgi, lai virtuves flīzes būtu vienkārši kopjamas, it īpaši, ja to tuvumā atrodas plīts un citas ierīces ēdiena pagatavošanai.

Mozaīkas flīzes

Izliektām virsmām liela izmēra flīzes var nebūt piemērotas; šādos gadījumos labākā izvēle ir mozaīkas flīzes, kas izmēru ziņā ir ievērojami kompaktākas. Pateicoties nelielajiem izmēriem, ar mozaīkas flīžu palīdzību iespējams veidot unikālus rakstus un kombinācijas nebeidzamās variācijās. Viens no zināmākajiem piemēriem ir Itālijas zīmols Micro, kura piedāvājumā atrodamas pasaulē mazākās mozaīkas (5 x 5 x 5 milimetri).

Terases flīzes

Terases jeb āra flīzes, kā iespējams spriest pēc to nosaukuma, ir piemērotas lietošanai ārpus telpām. Terases flīzes ir pasargātas gan no ļoti zemas, gan augstas temperatūras, kā arī nokrišņiem, tiešiem saules stariem un vēja. Ņemot vērā, ka flīzes terasē un uz balkona mēdz salīt, svarīgi, lai tās būtu ar neslīdošu pārklājumu vai izteiktu faktūru. Lielisks risinājums terasēm un balkoniem ir dabīgā akmens flīžu kolekcijas – gan to izturības, gan dabiskā izskata dēļ.

KRASSKY piedāvājumā – marmora flīzes un citi ekskluzīvi risinājumi

Mūsu katalogā Jūs atradīsiet flīzes, kas izgatavotas no marmora, stikla, pusdārgakmeņiem, bazalta, nerūsējošā tērauda, misiņa, pusdārgakmeņiem un daudziem citiem materiāliem. Neatkarīgi no klienta vēlmēm, mēs vienmēr atradīsim piemērotāko risinājumu, vajadzības gadījumā palīdzot ne vien ar flīžu izvēli, bet arī visu pārējo, piemēram:

  • dizaina koncepcijas un telpas funkcionalitātes plāna izstrādi;
  • produktu atlasi;
  • aksesuāru piemeklēšanu;
  • projekta vizualizāciju;
  • interjera tehniskā projekta izstrādi;
  • produktu pasūtīšanu un piegādi;
  • apdares, montāžas un uzstādīšanas darbiem.

Piebildīsim arī, ka KRASSKY nav tikai flīžu salons – savā piedāvājumā esam iekļāvuši ne vien dekoratīvās flīzes, marmora flīzes un citus flīžu veidus, bet arī visu pārējo, kas nepieciešams dzirkstošam interjeram, sākot ar augstākās klases santehniku un beidzot ar izsmalcinātiem paklājiem.

Vai jau esat izlēmis, kādas flīzes nepieciešamas Jums? Varbūt vajadzīga detalizēta konsultācija, kurā profesionālis ieteiks piemērotāko risinājumu? Neatkarīgi no situācijas, gaidīsim Jūsu ziņu vai viesošanos mūsu interjera salonā Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu