Par Treca

 1. 1

TRECA gadu desmitiem veiktās miega studijas, izkoptās tradīcijas un pastāvīgās inovācijas ļāvušas radīt ergonomiskākos matračus pasaulē! TRECA izmanto tikai dabiskus materiālus - zīdu, kokvilnu, kašmiru. Roku darbs! TRECA izvēlas Nikolā Sarkozī, Abū Dabī un Indijas karaliskās ģimenes un Hermes guļamistabas mēbeļu ražotāji.

Treca - Platinum

Treca - Platinum

Treca - Prestige

Treca - Prestige

Treca - Innovation

Treca - Inovācija

Matrači ar nepārspējamu kvalitāti

Maksimālu komfortu gan miega laikā, gan gultā atpūšoties spēj piedāvāt tikai Premium klases matrači. Izvēlieties kādu no tiem KRASSKY katalogā, kurā atlasīti matraču modeļi ar izcilību ik niansē!

Lasīt vairāk

Kādas īpašības sevī iemieso augstvērtīgs gultas matracis?

Kāds ir kvalitatīva matrača noslēpums? Atbilde uz šo jautājumu ir vienkārša – svarīgi, lai tā ražotājs būtu parūpējies par:

 • dabisku un kvalitatīvu materiālu izmantošanu – nenoliedzami, ka labākie matrači tiek radīti no materiāliem, kas sastopami dabā un izceļas ar lielisku termoregulāciju un patīkamu pieskārienu;
 • matrača uzbūves kvalitāti – viens no piemēriem ir zīmola Treca matrači, kuros katra atspere ir ievietota atsevišķā nodalījumā. Šāds risinājums nodrošina ievērojami ilgāku matrača mūžu un maksimālu komfortu, jo matracis ieņem ķermeņa formu, kā arī Jūs neietekmē blakus gulētāja kustības;
 • iespēju matrača modeli pielāgot lietotāja vēlmēm un vajadzībām – būtiski, lai matracis ir ērts un gulēšana tajā sagādātu patīkamas sajūtas. Dažkārt tas iespējams vien tad, ja matraci pielāgo individuāli, ņemot vērā gan ķermeņa svaru un garumu, gan gulētāja vēlmes.

Visas nupat nosauktās priekšrocības piedāvā Francijas ražotāja Treca matrači, kas tiek radīti ar rokām. Šī zīmola matračus savai guļamistabai izvēlas cilvēki visā pasaulē.

Treca – labākie matrači jūsu komfortam

Treca ir 1935. gadā Francijā dibināts uzņēmums, kas jau kopš tā pirmsākumiem rada izcilas gultas, matračus un aksesuārus. Gadu desmitiem ejot, ražošanā iegūtās zināšanas nodotas no paaudzes paaudzē, tajā pašā laikā ieviešot virkni modernu un noderīgu inovāciju. Īpaša uzmanība Treca ražotnē tiek pievērsta materiālu izvēlei, lai gultas matrači ne tikai sniegtu maksimālu komfortu, bet arī tos varētu vienkārši kopt. 

Ikviens Treca kolekcijā esošais gultas matracis izceļas ar bezkompromisu kvalitāti, taču tos iespējams individuāli pielāgot. Pircējs var izvēlēties matrača garumu un platumu, cietības pakāpi, pārklājuma materiālu. Treca piedāvājumā – arī matrači, kam var izvēlēties atšķirīgu cietības pakāpi katrā matrača pusē. 

Papildu komfortu sniedz modeļi ar vasaras un ziemas pusi. Vasaras pusē tiek izmantoti atvēsinoši materiāli (zīds, lins, bambusa šķiedras) un cietāka virsma, savukārt ziemas puse ir mīkstāka, un tajā izmanto tādus materiālus kā kašmiru, zīdu, kamieļa vilnu.

Kādu matraci izvēlēties savai guļamistabai?

Ja neesat pārliecināts, kādu matraci izvēlēties, noderīgus un profesionālus ieteikumus Jums var sniegt KRASSKY speciālisti. Pasaulslavenu zīmolu matraču, mēbeļu, santehnikas, dekoru un citu mājoklim nepieciešamo produktu tirdzniecība ir tikai viens no virzieniem, kurā darbojamies. Saviem klientiem piedāvājam arī Turn–key risinājumu, kurā ietilpst:

 • iepazīšanās ar klienta vēlmēm;
 • projekta vizualizācija;
 • piedāvājuma sagatavošana;
 • interjera tehniskā projekta un dizaina koncepcijas izstrāde;
 • produktu pasūtīšana un piegāde;
 • telpu funkcionālā plāna izveide;
 • apdare, montāža un uzstādīšana.

Perfektu rezultātu panākam ikvienā pasūtījumā, iekļaujoties konkrētā budžeta ietvaros.

Ja arī jūs vēlaties priekšrocības, ko sniedz augstākās kvalitātes matrači, esat nonācis pareizajā vietā – KRASSKY piedāvājumā atrodama īpaši atlasīta produkcija tikai un vienīgi no labākajiem zīmoliem. Aplūkojiet to ne tikai mūsu mājaslapā, bet arī klātienē KRASSKY interjera salonā Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu