Bathroom Furniture

Vannasistabas mēbeles

Sinks and Closets

Izlietnes un sēdpodi

Faucets

Jaucējkrāni

Baths

Vannas

Showers

Dušas kabīnes

SPA

Mājas SPA

Accessories

Aksesuāri

Towel Dryers

Dvieļu žāvētāji

Pasaules labāko ražotāju santehnika vannas istabām

Santehnikai jābūt ne vien funkcionālai un labas kvalitātes, bet arī jāatbilst dizainam. KRASSKY piedāvājumā ir pasaulē atzītāko ražotāju santehnikas produkti ar dažādiem dizaina risinājumiem, apdarēm un funkcijām.

Lasīt vairāk

Vannas istaba – telpa, kurā kvalitatīva santehnika ir īpaši svarīga

Vannas istaba nav iedomājama bez dažāda veida santehnikas, sākot ar izlietni un beidzot ar vannu, dušas kabīni vai mājas SPA risinājumiem. Lai tās izmantošana būtu ērta, vienkārša un sagādātu patīkamu pieredzi, jāizvēlas atbilstoša santehnikas produkcija. KRASSKY Jūs atradīsiet santehniku no pasaulslaveniem zīmoliem. Turklāt, pateicoties plašajam zīmolu klāstam, esam parūpējušies, lai ikviens dizaina produkts, kas atrodas mūsu katalogā un interjera salonā, pārsteigtu Jūs ar dizaina un veiktspējas attiecību.

Santehnikas un vannas istabas dizains iet roku rokā

Esam pārliecināti, ka elegants vannas istabas dizains paredz tikai un vienīgi gaumīgu santehniku ikvienā niansē – sākot ar ziepju traukiem, zobu birstes konteineriem, dvieļu žāvētājiem un beidzot ar ekskluzīvām dušas kabīnēm vai vannām. Lai panāktu saskanīgu rezultātu, nepieciešams piesaistīt profesionālu interjera dizaineru, kurš izstrādās vienotu dizaina konceptu.

Šādu risinājumu piedāvā arī KRASSKY – pie mums atrodama ne tikai santehnika un daudzas citas produktu grupas vienuviet, bet arī pilna cikla pakalpojumu klāsts, kurā ietilpst:

  • iepazīšanās un vēlmju noskaidrošana;
  • piedāvājuma sagatavošana;
  • dizaina koncepcijas radīšana;
  • telpu funkcionālā plānā izstrāde;
  • nepieciešamo produktu atlase;
  • projekta vizualizācijas izstrāde;
  • interjera tehniskā projekta radīšana;
  • produktu pasūtīšana un piegāde;
  • montāžas un uzstādīšanas darbi.

Tādējādi varam nodrošināt perfektu rezultātu ikvienā projektā, kuru īstenojam – nav nozīmes, vai izsmalcinātu rezultātu nepieciešams panākt nelielā vannas istabā kompaktā dzīvoklī vai elegantā pieczvaigžņu viesnīcā.

KRASSKY parūpēsies, lai Jūsu vannas istabas interjers un tajā esošā santehnika radītu nevainojamu dizainu neatkarīgi no tā, vai esat ekstravaganta modernisma, skandināvu minimālisma vai jebkāda cita interjera stila piekritējs. Ļaujiet mums parūpēties par lielisku rezultātu – sazinieties ar mums, piesakieties atzvanam vai apmeklējiet KRASSKY interjera salonu Rīgā, Duntes ielā 3 klātienē!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu