Schlossberg

Schlossberg

  1. 1

Segas ar zīda pildījumu

  • Segām ar zīda pildījumu ir atvēsinošas īpašības, tāpēc tās ir piemērotas vasaras sezonai. Zīds atslābina un relaksē, regulē ķermeņa temperatūru miega laikā, atjaunina ādu un ļauj tai elpot.
    SCHLOSSBERG segas ir veidotas no Mulberry - pasaulē augstākās kvalitātes zīda.

  1. 1

Gāgu dūnas

  • Dārgākas par zeltu! Gāgu dūnas ir pasaulē vieglākais un mīkstākais dabiskais segu pildījums. Tās tiek iegūtas, nekaitējot savvaļas putniem, pēc ligzdošanas perioda beigām. Vienai segai nepieciešams materiāls no aptuveni 60 ligzdām. SCHLOSSBERG segās izmantotas gāgu dūnas un 100% zīds.

     

Segas un spilveni maksimālam komfortam

Patīkamam miegam nepieciešami augstākās kvalitātes spilveni un segas, kas attiecīgi parūpējas par optimālu galvas pozu un termoregulāciju gulēšanas laikā. Aplūkojiet KRASSKY katalogu, kurā atradīsiet tikai un vienīgi augstvērtīgu produkciju no zīmoliem, kurus izvēlas paši prasīgākie klienti!

Lasīt vairāk

Sega – neatņemama guļamistabas sastāvdaļa, kas rūpējas par siltumu

Atšķirībā no dzīvniekiem, kuru pasaulē termoregulāciju 24 stundas diennaktī, septiņas stundas nedēļā nodrošina kažoks, mums, cilvēkiem, par optimālu temperatūru jāparūpējas ar apģērbu un dažādiem risinājumiem mājoklī, bet nakts stundās – ar atbilstošu segu. Svarīgs aspekts, segu izvēloties, ir tās materiāls. 

Dūnu segas izceļas ar nelielu svaru, taču tajā pašā laikā ir ļoti sildošas un mīkstas, padarot tās par nevainojamu variantu gada aukstajiem mēnešiem. Zīda segas, gluži pretēji, patīkami atvēsina, tādēļ tās ir lieliska izvēle vasarā. Tie nav vienīgie ieguvumi, ko piedāvā sega, pildīta ar zīdu – tas patīkami atslābina ķermeni un regulē tā temperatūru, kā arī palīdz ādai elpot un to atjauno. Merino aitas vilnas sega turpretī pilda dabīga termoregulatora funkcijas, ziemā sildot, bet vasarā palīdzot novadīt karstumu. Aitas vilnas segas zināmas arī ar savu spēju uzlabot asinsriti, turklāt vilnas sega neizraisa alerģijas.

Spilvens, kas nodrošina kvalitatīvu miegu un labu pašsajūtu visas dienas garumā

Saistība starp kvalitatīvu miegu un optimālu spilvenu, ļoti iespējams, ir lielāka, nekā var šķist. Anatomiskie spilveni, kā jau iespējams spriest pēc to nosaukuma, gulēšanas laikā nodrošina pareizu pozīciju galvai, sprandai un plecu daļai; šāds spilvens ir piemērots gulēšanai gan uz sāniem, gan muguras. Savukārt zīda spilveni, tāpat kā segas, kas pildītas ar šo materiālu, garantē patīkamu vēsumu un nāk par labu sejas un galvas ādai.

Mulberry un gāgu dūnas – augstākās kvalitātes materiāli

Ja vēlaties ik nakti baudīt priekšrocības, ko sniedz patiešām augstvērtīgi spilveni un segas, noteikti atcerieties šos nupat pieminētos materiālus. Mulberry tiek uzskatīts par pasaulē kvalitatīvāko zīdu, un no tā tiek radītas zīmola Schlossberg segas. Gāgu dūnas nesaplok un nesaveļas, kā arī tās ir sildošākās un vieglākās pasaulē. Svarīgs aspekts – šīs dūnas tiek ievāktas jau pēc tam, kad beidzies ligzdošanas periods, tādā veidā nekaitējot putniem.

Kvalitatīvas segas un spilveni ir gudrs ieguldījums Jūsu labsajūtā un komfortā. Neatlieciet to izvēli uz vēlāku laiku – apmeklējiet KRASSKY interjera salonu Rīgā, Duntes ielā 3 un izvēlieties ne tikai augstvērtīgus spilvenus un segas, bet arī visu pārējo, kas vajadzīgs kvalitatīvam miegam!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu