Schotten & Hansen

Schotten & Hansen

Bauwerk

Bauwerk

Listone Giordano

Listone Giordano

LV: Chapel

Chapel

Deco Decking

Deco Decking

Ravaioli

Ravaioli

Rudda

Rudda

Augstvērtīgs parkets telpām un terasēm

Koksni daudzos aspektos uzskata par labāko materiālu grīdas segumam, taču ar būtisku piebildi – jāizvēlas patiešām kvalitatīva produkcija. KRASSKY katalogā pieejams tikai rūpīgi atlasītu zīmolu parkets un koka grīdas dēļi no visas pasaules!

Lasīt vairāk

Koka grīdas sniedz virkni būtisku priekšrocību

Grīdas segumi ir ļoti dažādi: sākot ar akmens masas flīzēm vai slīpētu betonu un beidzot ar laminātu vai linoleju. Nemainīga vērtība gadsimtu griežos ir koka grīdas dēļi un parkets. Tie, salīdzinot ar citiem grīdas segumu veidiem, piedāvā vairākus būtiskus plusus:

  • Dabiski elegants izskats – dēļiem un parketam ir izteiksmīga faktūra, ko papildina mājīgi siltie toņi;
  • Ilgmūžība – koka grīdas segumi, par tiem attiecīgi rūpējoties, kalpo vairākus gadu desmitus vai simtus;
  • Uzlabota gaisa kvalitāte telpās – koksne ir ekoloģisks un antibakteriāls materiāls;
  • Efektīva skaņas un siltuma izolācija – pateicoties šiem aspektiem, koka grīda uzlabo telpas akustiku un palīdz uzturēt optimālu temperatūru.
  • Vēl viena koka grīdu priekšrocība – tā ir paliekoša vērtība, kas nekad neiziet no modes.

KRASSKY klāstā – daudzveidīgi koka grīdas segumi dažādām vajadzībām

Mūsu piedāvājums veidots tā, lai tajā būtu iespējams atrast koka grīdas segumu ikvienai telpai (un ne tikai). Piemēram, Deco Decking dēļi ne vien lieliski izskatās, bet arī ir īpaši apstrādāti, lai būtu pasargāti no mitruma, saules un vēja ietekmes, padarot tos par perfektu izvēli terasēm. Senatnīgas Alpu noskaņas istabās uzbur Rudda produkcija, bet birojos, virtuvēs un citās telpās, kas tiek intensīvi izmantotas, iederēsies Chapel parkets.

Lai ikviens varētu atrast savai gaumei un vajadzībām atbilstošu grīdas segumu, KRASSKY katalogā pieejami dēļi un parkets ļoti dažādos toņos, izmēros, kā arī ar atšķirīgām virsmām un no dažādiem kokiem – sākot ar klasisko ozolu un beidzot ar tropu mežos atrodamo tīkkoku.

Trīsslāņu parkets – zelta vidusceļš

Viens no galvenajiem parametriem, izvēloties koka grīdas segumu, ir tā veids. Masīvkoka parkets un dēļi izceļas ar pastiprinātu izturību, taču tie nav piemēroti apsildāmajām grīdām. Šādās telpās optimāla izvēle ir divslāņu un trīsslāņu parkets, turklāt arī izmaksu ziņā šis risinājums parasti ir makam draudzīgāks. Konkrētu grīdas segumu cenu gan ietekmē daudz un dažādi faktori, par kuriem vairāk varat uzzināt, konsultējoties ar mūsu zinošajiem speciālistiem.

Vēlaties, lai arī jūsu mājokļa, terases, biroja vai citu telpu grīdas klātu kvalitatīvs un elegances caurstrāvots parkets vai koka dēļi? KRASSKY jums noteikti spēs palīdzēt – sazinieties ar mums vai apmeklējiet mūsu salonu Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu