Public projects

Sabiedriskie projekti

Private projects

Privātie projekti

Profesionāļu veidots interjera dizains

Interjera dizains  – vērtība, kurai jāatstāj atmiņā paliekošu iespaidu, tieši tādēļ ir svarīga vienota vīzija, kurā padomāts gan par objekta un priekšmetu plānojumu, gan funkcionalitāti. KRASSKY piedāvājumā – dizaina projektu izstrāde gan sabiedriskiem, gan privātiem projektiem!

Lasīt vairāk

Interjera dizainers – viens no svarīgākajiem posmiem dizaina projektos

Katrs interjera dizaina projekts sevī ietver virkni specifisku procesu, sākot ar klienta vēlmju noskaidrošanu un beidzot ar labiekārtotā objekta uzkopšanu, dekorēšanu un ziedu noformēšanu. Saskaņotu interjera konceptu rada interjera dizainers, kurš ne vien uzklausa klientu, bet piedāvā savu unikālo redzējumu. Tā  top dizaina un funkcionalitātes ziņā nevainojami projekti neatkarīgi, vai tas ir neliels dzīvoklis vai iespaidīga bankas ēka.

Interjera dizaineri, kuri vienmēr panāk neatkārtojamu rezultātu

Augstvērtīgi interjera dizaina pakalpojumi nav iedomājami bez dizainera, kurš māk radīt vienotu saspēli starp visiem elementiem. KRASSKY projektos strādājošie interjera dizaineri ir ļoti daudzpusīgi, ir  gatavi uzklausīt un īstenot klienta vēlmes un vajadzības. Pateicoties plašajam sadarbības partneru lokam, katrā situācijā tiek piesaistīts attiecīgajam projektam labākais  speciālists.

KRASSKY piedāvājumā – dizaina izstrāde, montāža un citi pakalpojumi

Esam pārliecināti, ka perfektu rezultātu dzīvokļa, mājas, biroja telpu vai citu nekustamo īpašumu interjera dizains iegūst vien tad, ja ikvienu no darbiem veic augstākās klases speciālisti, strādājot vienoti un precīzi kā Šveices pulkstenis. Saviem klientiem piedāvājam pilna cikla jeb TURN-KEY pakalpojumu, kurā ietilpst:

 • iepazīšanās un jūsu vēlmju noskaidrošana;
 • piedāvājuma sagatavošana;
 • dizaina koncepcijas izstrāde;
 • telpu funkcionālā plāna izstrāde;
 • apdares materiālu, mēbeļu, santehnikas, gaismas ķermeņu un citu interjera priekšmetu un aksesuāru izvēle;
 • gaismas arhitekta pakalpojumi;
 • projekta vizualizācija;
 • interjera tehniskā projekta izveide;
 • produktu pasūtīšana un piegāde;
 • apdare un montāža;
 • mēbeļu, santehnikas, lampu un pārējo produktu uzstādīšana.

Mēs varam lepoties ar īpaši atlasītu Premium klases mēbeļu, santehnikas, apdares materiālu, apgaismojuma risinājumu un daudzu citu interjera priekšmetu katalogu. Tajā ietveram tikai un vienīgi zīmolus un preces, par kuru kvalitāti un īpašo izcelsmi esam pārliecināti par visiem 100 procentiem.

Aplūkot plašo piedāvājumu varat gan mūsu mājaslapā, gan KRASSKY salonā Rīgā, Duntes ielā 3. Šeit arī iespējams gūt atbildes uz visiem jums interesējošiem jautājumiem un saņemt profesionālu konsultāciju par interjera dizaina projektiem un citiem ar šo nozari saistītiem jautājumiem.

Mūsu portfolio atrodami sabiedriskie un privātie projekti, kurus esam īstenojuši prasīgiem klientiem tādās pasaules vietās kā ​​Londonā, Monako, Maiami, Maskavā, Rīgā, Vīnē, Kiprā, Sanktpēterburgā, Maljorkā, Cīrihē un citviet pasaulē. Esam pārliecināti, ka varam radīt lielisku rezultātu arī jūsu nekustamajā īpašumā, tāpēc gaidīsim ziņu, lai vienotos par profesionālu sadarbību, un tiktu radīts vēl viens neaizmirstams interjera dizains!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu