Mycore

Mycore

Nature Deco

Nature Deco

Silent Gliss

Silent Gliss

Žalūzijas plašā klāstā

KRASSKY katalogā atrodamas pasaulē iecienītu zīmolu žalūzijas, kas izceļas ne tikai ar dizainu un kvalitāti, bet arī modernām inovācijām. Iepazīstieties ar daudzveidīgo piedāvājumu, lai atrastu piemērotāko žalūziju modeli mājoklim, birojam un citām telpām!

Lasīt vairāk

Žalūzijas logiem sevī ietver dažādas noderīgas papildu funkcijas

Žalūziju primārā funkcija ir pasargāt mājokli no spožiem saules stariem un norobežot privāto telpu no svešiem cilvēkiem. Modernas žalūzijas logiem, kā arī terases žalūzijas piedāvā virkni noderīgu inovāciju, kas atvieglo to izmantošanu. Lūk, daži no piemēriem:

  • Itālijas zīmola Mycore žalūzijas ļauj skatīties iemīļoto kino vai fotogrāfijas, izmantojot tās kā virsmu projekcijām. Žalūziju svaru samazināt palīdz anodēta alumīnija konstrukcijas, turklāt stiprinājuma daļu var noslēpt telpas griestos;
  • Šveicē bāzētais Silent Gliss piedāvā beztrokšņu mehānismu elektroniski vadāmajām žalūzijām.

Nemitīgi uzlabotas tiek arī žalūziju konstrukcijas un citas nianses, lai to lietošana būtu ērta un vienkārša.

Koka žalūzijas – viens no daudziem materiālu variantiem

Būtisks faktors, izvēloties žalūzijas, ir to materiāls. Ļoti ierasts risinājums ir koka žalūzijas, taču žalūziju ražotāji piedāvā modeļus arī no tādiem materiāliem kā:

  • papīra;
  • bambusa;
  • auduma;
  • dabīgās ādas, un citiem.

Katrs materiāls izceļas ar dažādām priekšrocībām. Koka žalūzijas palīdz radīt mājīguma sajūtu, un to dabiskais raksts iekļausies teju ikvienā interjerā. Tās ir vienkārši kopt un efektīvi aiztur gaismu. Papīra un auduma žalūzijas piedāvā teju nebeidzamas dizaina variācijas, bet bambusa modeļu firmas zīme ir naturāla faktūra.

Horizontālās, rullo, romiešu, vertikālās žalūzijas – atšķirīgi modeļi dažādām vajadzībām

Žalūzijas atšķiras ne tikai pēc to materiāla, bet arī uzbūves veida. Horizontālās žalūzijas, dēvētas arī par Venēcijas žalūzijām, tiek radītas, no koka un citiem materiāliem izgatavotas plāksnītes sarindojot vienu virs otras. Viena no būtiskām to priekšrocībām – iespējams pielāgot, cik plaši žalūzijas ir atvērtas, tādējādi kontrolējot gaismas apjomu telpā.

Romiešu žalūzijas pēc to formas atgādina aizkarus; audums tajās ir savilkts vairākās ielocēs. Vertikālās žalūzijas pēc to uzbūves veida ir ļoti līdzīgas horizontālajām žalūzijām, atšķiras vien plākšņu novietojuma virziens. Šis žalūziju veids ir ļoti iecienīts risinājums birojos un sabiedriskās iestādēs.

Rullo žalūzijas parasti sedz visu loga aili ar vienu loksni, kas sarullētā veidā atrodas rullī loga augšējā daļā. Šo žalūziju kopšana, lietošana un uzstādīšana ir vienkārša, tāpēc tas ir iecienīts risinājums gan mājokļos, gan birojos un cituviet. Īpaši piemērotas tās ir gadījumos, kad nepieciešamas jumta logu žalūzijas.

Saules atstarojošās žalūzijas – optimāls risinājums karstā laikā

Vasaras mēnešos saules stari traucē ne tikai spožās gaismas dēļ, bet tie arī ievērojami uzkarsē telpu. Viens no labākajiem veidiem, kā no karstuma izvairītos – uzstādīt saules atstarojošās žalūzijas, kuru ārējā daļa, kas vērsta uz logu, ir pārklāta ar saules starus atstarojošu materiālu. Savukārt, ja vēlaties, lai telpā neiekļūtu gaisma, izvēlieties gaismu aizturošas žalūzijas. Tās ir perfekts risinājums guļamistabās.

Neatkarīgi no tā, kādas žalūzijas Jums nepieciešamas, iesakām ierasties pie mūsu speciālistiem uz konsultāciju, lai izvēlētos visatbilstošāko risinājumu tieši Jums. Uz tikšanos Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu