Interstil

Interstil

Bradley Collection

Bradley Collection

Houles

Houles

Pasaulē atzītu ražotāju aizkaru stangas

Kvalitatīvas aizkaru stangas ne tikai papildina viesistabas un citu mājokļa vai publisku telpu interjeru, bet arī padara ikdienu ērtāku, pateicoties dažādiem inovatīviem risinājumiem. KRASSKY piedāvājumā esošos aizkaru stangu modeļus raksturo bezkompromisu kvalitāte, modernākās tehnoloģijas un izcils dizains!

Lasīt vairāk

Kvalitatīva aizkaru stanga izceļas ikvienā niansē

Lai gan aizkaru stangas primārā funkcija ir ļoti vienkārša, tas nemaina faktu, ka, izvēloties šo interjera priekšmetu, uzmanība jāpievērš vairākiem tās aspektiem. Pirmkārt, ir ļoti svarīgi, lai aizkaru stanga iekļautos telpas kopējā interjerā. Lai šāda iespēja būtu ikvienam no mūsu klientiem, savā katalogā esam iekļāvuši ļoti daudzveidīga dizaina aizkaru stangas – sākot ar mūsdienīgo Interstil produkciju un beidzot ar klasiskajām Houles kolekcijām. Otrkārt, aizkaru stangu lietošanu ikdienā atvieglo kvalitāte un dažādas inovācijas. Piemēram, Interstil sistēmas F1 un Integral izceļas ar opciju izvietot līdz pat trim metriem garas aizkaru stangas uz viena kronšteina, savukārt zīmols Bradley Collection piedāvā aizkaru stangu modeļus, ko iespējams vadīt elektriski.

Koka aizkaru stangas – viens no ļoti daudziem materiālu veidiem

Laiks, kad griestu aizkaru stangas galvenokārt tika izgatavotas no koka, ir pagājis – šobrīd aizkaru stangu un to detaļu izgatavošanā izmanto ļoti dažādus materiālus:

  • Stiklu;
  • Keramiku;
  • Alumīniju;
  • Koksni;
  • Misiņu, u. c.

Ne mazāk izplatīts risinājums ir dažādu materiālu kombinēšana, lai radītu īpašu materiālu savienojumu. Lemjot par labu kādam no materiāliem, iesakām pievērst uzmanību telpas interjeram. Piemēram, koka aizkaru stangas iederēsies mājoklī, kurā arī citi interjera elementi ir no dabiskiem materiāliem, savukārt metāla aizkaru stangas lieliski piestāvēs telpām ar industriālu noskaņu.

Dubultās aizkaru stangas piedāvā papildu funkcionalitāti

Ja vēlaties, lai telpā vienlaicīgi varētu izmantot gan dekoratīvos dienas aizkarus, kas papildina interjeru dienas gaišajā daļā, gan nakts aizkarus, ar kuru palīdzību iespējams paslēpt telpu no ārpasaules, pareizā izvēle ir dubultās aizkaru stangas.

Ne mazāk svarīgs faktors ir aizkaru stangu pieskaņošana telpas interjeram. Šo uzdevumu varat uzticēt KRASSKY profesionālajiem interjera dizaineriem – mūsu piedāvājumā ietilpst ne tikai griestu aizkaru stangas un daudzi citi interjera priekšmeti, bet arī plašs pakalpojumu klāsts, kas uzlabos jūsu dzīves kvalitāti.

Godalgotās Interstil, inovatīvās Bradley Collection un klasiskās Houles aizkaru stangas pavisam noteikti jāaplūko klātienē, lai pilnvērtīgi iepazītos ar to neaprakstāmo dizainu. To varat izdarīt KRASSKY interjera salonā Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu