Rimadesio

Rimadesio

Ghizzi & Benatti

Ghizzi & Benatti

ADL

ADL

Durvis daudzveidīgās dizaina variācijās

Kvalitatīvas durvis ne tikai atdala mājoklī, birojā vai citā ēkā esošās telpas, bet arī papildina to interjeru. Izvēlieties pasaulslavenu zīmolu durvju modeļus KRASSKY katalogā!

Lasīt vairāk

Bīdāmās durvis – piemērots risinājums dažāda veida telpām

Iecienīta izvēle gan mājokļiem, gan birojiem un cita veida telpām ir bīdāmās durvis. Tām ir vairākas būtiskas priekšrocības:

  • Estētisks dizains – bīdāmās durvis organiski iekļaujas teju ikvienā telpā neatkarīgi no tajā esošajiem dizaina risinājumiem;
  • Elementāra lietošana – bīdāmo durvju darbības princips ir ļoti vienkāršs – tās virzās pa sliedēm, tādēļ jums atliek durvis vien nedaudz pabīdīt, lai tās atvērtu vai aizvērtu;
  • Vietas ietaupījums – bīdāmas durvis, atšķirībā no durvīm ar eņģēm, aizņem ļoti maz vietas gan aizvērtā, gan atvērtā veidā, un nav nepieciešams domāt par dažādu lietu atrašanos durvju tuvumā, kas varētu traucēt to atvēršanu;
  • Iespēja telpā ielaist dabīgo gaismu – bīdāmās stikla durvis no augšas līdz apakšai var būt caurspīdīgas, ļaujot ne vien telpu piepildīt ar saules stariem un dabīgo gaismu, bet arī pārredzēt terasi un pagalmu vai citas mājokļa telpas.

KRASSKY klāstā pieejamas bīdāmas durvis no tādiem pasaulē zināmiem zīmoliem kā Rimadesio, Ghizzi & Benatti un ADL.

Koka durvis – klasiska izvēle, kas izceļas ar eleganci

Dabīgā koka durvis nekad nav zaudējušas savu aktualitāti, un ne velti – tās iederas dažāda stila interjerā un padara telpu mājīgu. Pateicoties teju nebeidzamām materiālu un dizaina variācijām, tās iespējams individuāli pielāgot katrai telpai. Viens no piemēriem – Itālijas zīmols ADL, kas piedāvā visdažādāko izmēru nestandarta durvis ne tikai no koka - klāstā atrodamas arī metāla, alumīnija, akmens masas, ādas un stikla durvis.

Cits Itālijas zīmols Ghizzi & Benatti koka durvis izgatavo no riekstkoka, olīvkoka, gobas, masīvkoka, kastaņkoka, mahagonija nažfiniera un ķirškoka, turklāt Infinity kolekcijā koka durvīm ir pieskaņoti sienu paneļi vienotam rezultātam. Koks ir ļoti pateicīgs materiāls, lai no tā radītu arī cita tipa risinājumus, no kuriem ļoti iecienītas ir slēptās durvis vai divviru durvis, kas iederēsies telpās ar plašām durvju ailām. Eleganti izskatās dažādu materiālu kombinēšana, piemēram, koka istabas durvis ar stiklu.

KRASSKY katalogs ir veidots tā, lai tajā piemērotas durvis spētu atrast ikviens, taču tajā pašā laikā durvju klāsts ir īpaši atlasīts, sastādot to no uzticamākajiem zīmoliem un kvalitatīvākajiem modeļiem. Aplūkot mājaslapā redzamos durvju modeļus jūs varat KRASSKY interjera salonā Rīgā, Duntes ielā 3, bet pieteikties atzvanam iespējams, aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu