Buster+Punch

Buster+Punch

Olivari

Olivari

SA Baxter

SA Baxter

Durvju rokturi neskaitāmās variācijās

Izvēloties kvalitatīvu durvju rokturi, durvis iegūst pievienoto vērtību. Pirmkārt, to lietošana kļūst ērtāka, otrkārt, telpas dizainam piemeklēts durvju rokturis rada pievilcīgu akcentu. Pasaulslavenu zīmolu dizaina durvju rokturi – KRASSY piedāvājumā!

Lasīt vairāk

Funkcionāls un elegants durvju rokturis ikvienām durvīm

KRASSKY durvju rokturu katalogs veidots tā, lai tajā būtu tikai kvalitatīvi, taču tajā pašā laikā – ļoti daudzveidīgi durvju rokturi. Viens no piemēriem ir SA Baxter produkcija. 2001. gadā Ņujorkā radītais zīmols piedāvā vairāk nekā 200 rokturu modeļus, sākot ar senatnīgiem, sudrabā vai zeltā kaltiem rokturiem, kurus klāj izsmalcināti raksti, un beidzot ar mūsdienīgi neuzkrītošiem modeļiem.

Neatkārtojamais itāļu dizains un noderīgas inovācijas atrodamas Olivari kolekcijās. Šis zīmols var lepoties ar vairāk nekā gadsimtu senu vēsturi, kuras laikā iegūta pieredze, kas nodota no paaudzes paaudzē. Savukārt pagājušajā desmitgadē Londonā tapušā ražotāja Buster+Punch durvju rokturi un to dizains atgādina par zīmola dibinātāja aizrautību – motocikliem.

Lai ieraudzītu katru dizaina niansi un saprastu, cik ērts ir konkrētais modelis, KRASSKY katalogā esošie durvju rokturi ir jāaplūko klātienē. Apmeklējiet mūsu interjera salonu Rīgā, Duntes ielā 3, kur atradīsiet ne tikai kvalitatīvus durvju rokturus, bet arī visu nepieciešamo gaumīgam interjeram!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu