Hering Berlin

Hering Berlin

Sieger

Sieger

Fürstenberg

Fürstenberg

Georg Jensen

Georg Jensen

Robbe & Berking

Robbe & Berking

Zalto

Zalto

Cumbria Crystal

Cumbria Crystal

Lobmeyr

Lobmeyr

Mauviel

Mauviel

Cutipol

Cutipol

Izsmalcināti trauki skaisti servētam galdam

Lai ikviena maltīte radītu patīkamas emocijas, svarīgs ir ne tikai pats ēdiens, bet arī trauki, no kuriem tas tiek baudīts. Skaisti trauki maltīšu servēšanai un ēdienu pagatavošanai, kā arī galda piederumi no zīmoliem, ko izvēlas pasaulslaveni restorāni un karaliskās ģimenes – tas viss  ir KRASKKY piedāvājumā!

Lasīt vairāk

Porcelāna trauki – kvalitātes etalons

Porcelāns jau izsenis tiek uzskatīts par vērtīgāko un greznāko keramikas materiālu. Iemesli tam ir vairāki – gan augstvērtīgās materiālu variācijas, gan liela izturība, kas tiek panākta, porcelānu apstrādājot ļoti augstā temperatūrā, kā arī īpašā izgatavošanas tehnika, to lejot formās.

Neatkārtojamam rezultātam porcelāna trauki dažkārt tiek papildināti ar citiem augstvērtīgiem materiāliem. Piemēram, Sieger klāstā esošo trauku apdarē atrodams arī platīns, zelts un sudrabs, bet Fürstenberg porcelāna trauku apstrādē izmantota kristāla glazēšanas metode, kuras vēsture sniedzas daudzu gadsimtu senā vēsturē. KRASSKY piedāvājumā atrodami arī daudzu citu materiālu trauki:

  • kristāla glāzes un kristāla trauki gan izsmalcinātu dzērienu un ēdienu baudīšanai, gan ikdienas lietošanai;
  • vara trauki, kas ir perfekti piemēroti ēdiena pagatavošanai, pateicoties to efektīvajai siltumvadībai, ātrai uzkaršanai un teju zibenīgai atdzišanai;
  • keramikas trauki, kas paver ļoti plašas dizaina iespējas;
  • sudraba galda piederumi, kas vienlaicīgi izstaro eleganci un neuzkrītošu atturīgumu;
  • pūstā stikla vīna glāzes un karafes prezentē nevainojamu dzidrumu un skaistas formas.

Trauku komplekti un atsevišķi trauki nereti tiek izgatavoti, apvienojot vairākus augstvērtīgus materiālus, radot nevainojamu kvalitātes un estētikas piemēru.

Vīna glāzes, trauku komplekti – viss, kas nepieciešams gastronomijas paraugdemonstrējumam 

KRASSKY piedāvājumā atlasīti ne tikai ievērības cienīgi zīmoli, ko izvēlas arī Michelin zvaigžņu šefpavāri, Dānijas karaliskā ģimene, Anglijas karaļnama pārstāvji un citas prominentas personības. Esam parūpējušies, lai mūsu salonā ikviens varētu sakomplektēt pilnvērtīgu virtuves trauku un piederumu klāstu, sākot ar žilbinošu servīzi īpašu notikumu atzīmēšanai un beidzot ar praktiskiem aksesuāriem, kas ievērojami atvieglos gastronomiskos eksperimentus virtuves zonā.

Nav nozīmes – esat savu virtuvi nolēmis papildināt ar neuzkrītoši vienkāršiem traukiem un piederumiem vai arī vēlaties, lai trauku komplekts ir teju centrālais telpas objekts, kam tiek pievērsts ikviena ciemiņa acu skatiens. KRASSKY katalogā pieejami trauki ikvienam, kurš prot novērtēt augstvērtīgu dizainu un bezkompromisu kvalitāti. Gaidīsim Jūs ciemos KRASSKY salonā!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu