Bora cepeškrāsnis

Bora

Gaggenau

Gaggenau

Miele

Miele

Sub-Zero

Sub-Zero

Bora

Bora

Fhiaba

Fhiaba

Iebūvējamā virtuves tehnika – lielisks risinājums izcilam dizainam

Dažkārt visai lielu izaicinājumu rada vienota interjera radīšana, ņemot vērā dažādu zīmola sadzīves tehnikas atšķirīgo dizainu. Ja vēlaties, lai virtuvē būtu perfekti saskaņots dizains, labākais risinājums ir iebūvējamā virtuves tehnika, kas atrodas aiz vienota stila virtuves iekārtas fasādes. Tas nav vienīgais ieguvums, ko piedāvā šāda opcija – iebūvēta sadzīves tehnika atvieglo virtuves kopšanu un palielina īpašuma vērtību.

Lasīt vairāk

Virtuves sadzīves tehnika KRASSKY – ne tikai plašs klāsts, bet arī uzstādīšana un citi pakalpojumi

Lai virtuve izskatītos nevainojami, svarīga ir ne vien kvalitatīvas sadzīves tehnikas iegāde, bet arī profesionāla tās uzstādīšana. KRASSKY klientiem pieejama ne tikai virtuves tehnika un citas interjera preces no pasaulē augstāk novērtētajiem zīmoliem, piedāvājam arī tādus pakalpojumus kā:

  • dizaina koncepcijas izstrādi;
  • produktu un aksesuāru atlasi, pasūtīšanu un piegādi;
  • projekta vizualizāciju;
  • interjera tehniskā projekta izstrādi;
  • apdari, montāžu un uzstādīšanu.

Sadarbojoties ar mums, jūsu virtuve būs maksimāli funkcionāla un tajā pašā laikā izskatīsies nevainojami, uzlabojot Jūsu dzīves kvalitāti.

Ja arī jūs vēlaties, lai Jūsu virtuvē atrastos augstākās kvalitātes sadzīves tehnika no pasaules atzītākajiem ražotājiem, iepazīstieties ar mūsu daudzveidīgo katalogu internetā vai apmeklējiet KRASSKY interjera salonu Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu