Alūksnes motormuzeja

Gaismas pielaikošana

River Breeze Residence

Dzīvoklis River Breeze Residence

Ogļu iela

Privātmāja Ķīpsalā

Dzīvoklis Rīgā (Agnese Rudzīte)

Dzīvoklis Rīgā

Philosopher's house

Filosofu namiņš

Apartment Monaco

Dzīvoklis Monako

Terrace

Terase Rīgā

Villa Kipsala

Villa Ķīpsalā

Ordynka

ORDYNKA dzīvojamais komplekss Maskavā

Cherry Orchard

CHERRY ORCHARD dzīvojamais komplekss Maskavā

KRASSKY showroom 6th floor

Apartamenti Rīgā

Apartment in Jūrmala

Dzīvoklis Jūrmalā

Villa in Baku

Villa Baku

Module apartment

Dzīvoklis Rīgā

Mājas interjers privātajiem projektiem - KRASSKY piemēri

KRASSKY saviem klientiem piedāvā pilna cikla pakalpojumu, kas nozīmē projekta vadību un nodrošināšanu sākot ar vēlmju izzināšanu, projektēšanu, celtniecības un apdares darbiem, mēbelēšanu un visu citu līdz pat dzīvokļa vai mājas atslēgu atgriešanai jau labiekārtotam īpašumam. Iepazīstieties ar mūsu fundamentālākajiem darbiem KRASSKY portfolio!

Lasīt vairāk

Viesistabas interjers – būtisks ikvienā mājoklī

Viesistaba ir viena no mājas vai dzīvokļa centrālajām telpām, tāpēc interjers viesistabai nereti spēlē vadošo lomu, tam pielāgojot arī pārējās mājokļa telpas. Viesistabas interjers vienmēr tiek plānots tā, lai ikviens telpas kvadrātmetrs tiktu izmantots lietderīgi un tajā būtu tieši tāda noskaņa un dizains, kādu vēlas klients.

Interjers dzīvoklim un mājai – daudzi soļi, kas prasa vienotu konceptu

Pārdomāts dzīvokļa vai mājas interjers sevī ietver virkni darbību – sākot ar dizaina koncepcijas izstrādi un beidzot ar apdares, montāžas un uzstādīšanas darbiem. KRASSKY speciālisti ikvienu no šiem soļiem izpildīs operatīvi un maksimāli kvalitatīvi neatkarīgi no tā, vai jums aktuāls ir visas mājas / dzīvokļa interjers vai, piemēram, tikai dzīvojamās istabas interjers.

Jūs interesē augstākās kvalitātes mājas interjers, interjers dzīvoklim, atsevišķas telpas iekārtošana vai kvalitatīvas, ilgtspējīgas mēbeles, santehnika, apgaismojuma risinājumi un citi ar interjeru saistīti dizaina produkti? KRASSKY piedāvā bezkompromisa kvalitāti ikvienā aspektā – iepazīstieties ar mūsu portfolio un sazinieties ar mums vai apmeklējiet mūsu salonu Rīgā, Duntes ielā 3!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu