Par dizaineri

  1. 1

Zoe Lujendijka (Zoë Luyendijk) ir īsta rakstu radīšanas meistare. Viņa rada vissarežģītākos paklāju rakstus pasaulē, un līdz šim neviens nav spējis sasniegt viņas meistarības pilnības līmeni.

Zoe rada tiem, kuri novērtē tradicionālo paklāju darināšanas prasmi un ir atvērti mūsdienīgiem strāvojumiem. Viņa ienes dabas skaistumu mūsdienu mākslas dizainā. Zoe paklāji sastāv no četriem vai pieciem dažāda garuma kontrastainu materiālu slāņiem. Lai iegūtu vēlamos rakstus un akvareļa efektu, dizainere izmanto bagātīgu nokrāsu paleti.

Zoe mājas un darbnīca atrodas Britu Kolumbijas rietumu piekrastē, stundas braucienā no Vankūveras. 1998. gadā kopā ar partneri Mareju Malo (Murray Mallot) viņa atvēra studiju Zoë Luyendijk – vietu, kur nebijušu dizainu radīšanā tiek liktas lietā senās amatnieku tehnikas. Visi paklāji tiek darināti Nepālā ar rokām no dabiskiem materiāliem – 100 procentu dabiskas Tibetas aitu vilnas, tīra zīda un dabiskām balinātām kaņepju šķiedrām.

Sākotnēji Zoe Lujendijka bija interjeru dizainere, mazpamazām nonākot pie paklāju radīšanas saviem projektiem. Viņa seko saviem instinktiem, kas attīstījušies mijiedarbībā ar dabu, mākslu, ceļojumiem un kultūru.

1. Blooming

Blooming

2. Riversuite Morning

Riversuite Morning

3. Bella Aquae

Bella Aquae

4. Ur Na

Ur Na

5. Ur Na 2

Ur Na 2

6. Thicket Multi

Thicket Multi

7. Dance With Me

Dance With Me

8. City

City

9. Colourfield

Colourfield

10. Tofino

Tofino

11. Line and Spot

Line and Spot

12. BZOD Maat Ten Rivers

BZOD Maat Ten Rivers

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu