1. 1Pin

Risinājums Turn-key

KRASSKY savu darbību sāka pirms 17 gadiem ar ambīcijām radikāli mainīt stagnējošo interjera dizaina tirgu. Tagad mēs esam starptautiska kompānija, kas nodrošina interjera dizaina pakalpojumu un piegāžu pilnu ciklu. Esam īstenojuši projektus pasaules ekskluzīvākajās un prasīgākajās vietās, tostarp Londonā, Monako, Maiami, Maskavā, Rīgā, Vīnē, Kiprā, Sanktpēterburgā, Maljorkā un Cīrihē. Līdz ar to mūsu komandai ir pieredze un zināšanas par darba specifiku Eiropas Savienībā, ASV, Krievijā, Monako un Šveicē.

KRASSKY komanda apvieno vairāk nekā 110 augsti meistarīgus savas jomas profesionāļus, un lielākajai daļai no viņiem ir vairāk nekā 10 gadu pieredze konkrētā nozarē. Pateicoties tam, spējam nodrošināt interjera dizaina pakalpojumu pilnu ciklu – dizaina interjera koncepcijas izstrādi un realizāciju, interjera materiālu un produktu piegādi, veicam apdares un montāžas darbus, kā arī vadām un uzraugām projekta īstenošanu.

Mēs uzskatām, ka labam interjeram ir jāatspoguļo sava lietotāja personība un dzīves stils, tāpēc katram klientam tiek radīts individuāls risinājums. Esam pārliecināti, ka labs dizains uzlabo dzīves kvalitāti, ir ilgtspējīgs un funkcionāls.

Kā notiek Turn-key projekts?

Projekta efektīvu realizāciju nodrošina tā profesionāla vadība un savlaicīga pakalpojumu un preču piegāde. Ar interjera dizaina ieceru īstenošanu nodarbojas speciālistu komanda, kuras sastāvā ir ne tikai kompetenti meistari, bet arī pieredzējuši loģistikas speciālisti un projektu vadītāji. Tāpēc sarežģīti projekti un pasūtījumi – tā ir mūsu specializācija. 

Apskatīt Turn-key projektus.

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu