1. 1

Turn-key risinājums

KRASSKY ir starptautisks pilna cikla interjera salons, kas nodrošina pilnvērtīgu projektu vadību un plašāko preču grupu klāstu vienuviet. Vairāk nekā 18 gadu darbības laikā KRASSKY komanda ir īstenojusi projektus pasaules ekskluzīvākajās un prasīgākajās vietās, tostarp Londonā, Monako, Maiami, Maskavā, Rīgā, Vīnē, Kiprā, Sanktpēterburgā, Maljorkā un Šveicē. Uzņēmuma komandai ir pieredze un zināšanas par darba specifiku gan Eiropas Savienībā, gan ārpus tās.

KRASSKY komanda apvieno vairāk nekā 120 savas jomas ekspertus, kuri var lepoties ar ilggadēju profesionālo pieredzi un nevainojamu reputāciju. Pateicoties tam, KRASSKY spēj nodrošināt pilnu interjera dizaina pakalpojumu ciklu – dizaina koncepcijas izstrādi un realizāciju, interjera materiālu un produktu piegādi, apdares un montāžas darbus, kā arī projekta uzraudzību un īstenošanu. Projekta laikā un pēcpārdošanas apkalpošanā tiek garantēts augstākās kvalitātes serviss.

Kā notiek Turn-key projekts?

KRASSKY piešķirs nozīmi ikvienai klienta iecerei, piedāvājot tikai personalizētus, ilgtspējīgus un funkcionālus risinājumus. Projekta efektīvu realizāciju nodrošina tā profesionāla vadība un savlaicīga pakalpojumu un preču piegāde – 92% preču piegādātas plānotajā laikā, bet to piegādi un montāžu veic tikai kvalificēti meistari.

Sarežģīti projekti un izaicinoši pasūtījumi – tā ir mūsu specializācija.

Apskatīt Turn-key projektus

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu