Porro

Porro

LV Rimadesio

Rimadesio

Garderobe ar vienotu dizaina konceptu

Garderobe ir mājokļa telpa, kurā, salīdzinot ar viesistabu, virtuvi vai guļamistabu, uzturamies salīdzinoši maz. Tas gan nemaina faktu, ka arī garderobē ļoti liela nozīme ir interjera dizainam un funkcionalitātei, lai visu nepieciešamo vienmēr varētu atrast pāris sekunžu laikā.

Lasīt vairāk

Garderobe – telpa, kurā visam jāatrodas savā vietā

Garderobē īpaši liela nozīme ir optimālam mēbeļu izvietojumam, lai tajā esošajam apģērbam, apaviem, aksesuāriem un visam pārējam būtu iespējams piekļūt uzreiz. Šī iemesla dēļ ļoti iecienīts risinājums ir dažādas garderobes sistēmas. Tās sastāv no vairākiem moduļiem, kurus iespējams variēt teju nebeidzamās kombinācijās, tādējādi rodot labāko iespējamo risinājumu ikvienai telpai neatkarīgi no tās izmēra un konfigurācijas.

Ne mazāk svarīgs ir vienots garderobes koncepts. To izveidot palīdzēs KRASSKY komandas interjera dizaineri - izveidojot telpas funkcionālo plānu, vizualizāciju un interjera tehnisko projektu, kā arī pasūtot nepieciešamās mēbeles, gaismekļus un aksesuārus (un veicot to uzstādīšanu). Mūsu klientiem nav jālauza galva par galarezultātu – par to parūpēsimies mēs.
H2 tag Garderobes sistēmas un skapji no pasaulē zināmiem zīmoliem
Ikvienā telpā mēbeļu kvalitātei un dizainam ir liela nozīme, un izņēmums nav arī garderobe. Lai saviem klientiem spētu piedāvāt labāko iespējamo risinājumu ikvienā situācijā, mēs nemitīgi turam roku uz dizaina aktualitāšu pulsa un attiecīgi pielāgojam savu katalogu klāstu. Lūk, daži no zīmoliem, kurus vēlamies izcelt:

Porro – Itālijā radīts zīmols ar vairāk nekā 90 gadu ilgu vēsturi. Porro piedāvā 16 dažādas finierējuma apdares, melamīna toņu gammu un stiprinājumu metodes, kas palīdz paslēpt metāla detaļas;

Rimadesio – itāļu zīmols, kura rokraksts ir pazīstams ar alumīnija un stikla apstrādi, piedāvājot īstenot arī ļoti sarežģītus projektus. Trīs reizes saņēmis Industriālā Dizaina Asociācijas balvu kā labākais itāļu dizainers.

Ikviens garderobes skapis, moduļu sistēma un citas mēbeles no šiem zīmoliem izceļas ar neatkārtojamu dizainu un augstāko kvalitāti.

Mēs, KRASSKY, varam parūpēties, lai arī jūsu garderobe izceltos ar neatvairāmu dizainu un lielisku funkcionalitāti. Sazinieties ar mums jau šodien!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu