Pedrali

Pedrali

Minotti

Minotti

Dedon

Dedon

Kettal

Kettal

Tuuci

Tuuci

Roshults

Roshults

Paola Lenti

Paola Lenti

De Castelli

De Castelli

Āra un terases mēbeles, kas atšķiras


Patīkama atpūta pagalmā un terases mēbeles iet roku rokā. Izvēlieties modernas āra mēbeles no Itālijas, Amerikas Savienoto Valstu, Filipīnu un citu valstu zīmoliem, kuras atlasījuši KRASSKY dizaineri!

Lasīt vairāk

Ar ko izceļas kvalitatīvas āra mēbeles?
Izvēloties mēbeles, kas paredzētas lietošanai ārpus telpām, vērā jāņem vairāki to aspekti. Uzmanību pievērsiet šādiem parametriem: 

Aizsardzība pret lietu, temperatūras izmaiņām un tiešiem saules stariem – āra un terases mēbeles nemitīgi ir pakļautas izaicinošiem laikapstākļiem, tādēļ tām jābūt izgatavotām no materiāliem, kuri neizbalē tiešos saules staros, nedeformējas karstumā un nezaudē savu pievilcību pēc spēcīgām lietusgāzēm;

Pievilcīgs dizains – neskatoties uz to, ka terases mēbelēm jābūt īpaši izturīgām, tām tajā pašā laikā jāizceļas ar dizainu. Turklāt, ņemot vērā, ka terases mēbeles atrodas ārpus mājokļa, tās mēdz pildīt arī reprezentatīvu funkciju;

Ērta kopšana – mēbeles terasei regulāri nepieciešams kopt, jo uz tām nonāk dažādi netīrumi, putekļi, ēdienu pārpalikumi un citas nevēlamas lietas. Mēbeļu kopšanu ievērojami atvieglo noņemami pārvalki;

Funkcionalitāte – virkni āra mēbeļu iespējams salikt, tādējādi ātri un ērti atbrīvojoties no tām brīžos, kad āra atpūtas krēsli un citas mēbeles nav nepieciešamas.

Tikai tad, ja mēbeles atbilst visiem iepriekš nosauktajiem parametriem, tās ir vērts iegādāties.

KRASSKY katalogā – mēbeles terasei, kas izceļas ikvienā aspektā
KRASSKY jūs atradīsiet tieši tādas mēbeles, kas pēc visiem aspektiem atbildīs jūsu vajadzībām un vēlmēm. Mūsu katalogā atrodamas šādu zīmolu mēbeles, kas paredzētas izmantošanai ārpus telpām:

  • Minotti;
  • Roda;
  • Dedon;
  • Kettal;
  • Tuuci;
  • Roshults;
  • Paola Lenti;
  • De Castelli.

Jāpiebilst, ka āra un terases mēbeļu piedāvājums regulāri tiek papildināts, jo mēs sekojam līdzi jaunākajām dizaina tendencēm un attiecīgi pielāgojam savu katalogu.

Neatkarīgi no tā, kādas terases mēbeles (galdi, soli, krēsli, dīvāni, u. c.) jūs interesē, sazinieties ar mums – mēs spēsim nodrošināt risinājumu, kas apmierinās jūsu vēlmes un vajadzības!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu