Eclettis

Eclettis

Jung

Jung

Buster + Punch

Buster + Punch

Fontini

Fontini

Gaismas slēdzis ikvienai telpai

Ideālajā pasaulē gaismas slēdzis pilda ne tikai praktisko funkciju, proti, ļauj ieslēgt un izslēgt apgaismojumu, bet arī iekļaujas telpas dizainā un efektīvi to papildina. Mēs, KRASSKY, to apzināmies, tādēļ saviem klientiem piedāvājam rūpīgi izmeklētas apgaismojuma sistēmas un gaismas slēdžus.

Lasīt vairāk

Gaismas slēdži, kas atšķiras

Meklējot gaismas slēdžus guļamistabai, virtuvei, dzīvojamajai istabai vai citai telpai, pastāv vairāki iespējamie risinājumi. Tos var izvēlēties pavisam neuzkrītošus, vai, gluži pretēji, panākt, lai gaismas slēdzis ir viens no atslēgas elementiem telpas dizainā. Pieejami arī gaismas slēdži, kas ir daļa no viedās apgaismojuma sistēmas un līdz ar to palīdz kontrolēt ne tikai apgaismojumu, bet arī telpas temperatūru un citus aspektus. Neatkarīgi no tā, kurš no visiem risinājumiem Jūs interesē, KRASSKY profesionāļu komanda palīdzēs atrast labāko variantu ikvienai telpai.

Izsmalcināti zīmoli no visas pasaules

Lai saviem klientiem varētu piedāvāt patiešām skaistus un inovatīvus gaismas slēdžus, savu sortimentu nemitīgi atjaunojam ar, mūsuprāt, uzmanības vērtu zīmolu produkciju. Šobrīd katalogā atradami gaismas slēdži no Spānijas (Fontini), Itālijas (Eclettis), Lielbritānijas (Buster + Punch) un Vācijas (Jung).
Aizpildiet zemāk redzamo formu, lai pieteiktos atzvanam, vai arī zvaniet (+371 67781400) / rakstiet (info@krassky.lv) – mēs noteikti atradīsim Jūsu vajadzībām atbilstošu risinājumu un palīdzēsim to realizēt!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu