Occhio

Occhio

ERCO

ERCO

Delta Light

Delta Light

Flos

Flos

iGuzzini

iGuzzini

Arhitektūras dizaina apgaismojums – no koncepcijas
līdz žilbinošam rezultāta

Arhitektūras dizaina apgaismojums ir kas daudz vairāk par gaismu izstarojošiem priekšmetiem. Ikvienam projektam gaismas arhitektūra tiek veidota, ņemot vērā visas iespējamās nianses, lai sasniegtu labāko rezultātu.

Lasīt vairāk

Apgaismojuma vīzija jārada savlaicīgi

Augstākā līmeņa rezultātu iespējams panākt, gaismas arhitektu piesaistot brīdī, kad vēl tikai top ēkas projekts, un attiecīgo pakalpojumu piedāvājam mēs, KRASSKY komanda. Tikai tādā veidā iespējams nodrošināt, ka, piemēram, griestu apgaismojuma dizains ir harmonijā ar iebūvētajiem gaismekļiem un telpas kopējo dizainu, kā arī pilda nepieciešamās funkcijas.

Iebūvējamie gaismekļi, griestu apgaismojuma dizains – vērā jāņem daudzas nianses

Lai telpā panāktu vienotu gaismas saspēli, tajā var būt nepieciešams dažāda veida arhitektūras dizaina apgaismojums: iebūvējamie gaismekļi, brīvi stāvoši gaismas ķermeņi un citi risinājumi. Būtiski ir arī šādi faktori:

  • Klienta dienas ritms un ieradumi;
  • Telpas izkārtojums un pielietojums;
  • Vēlamais efekts (gan vizuāli, gan praktiski).

Gaismas arhitekta uzdevums ir radīt unikālu, klienta vēlmēm un vajadzībām piemērotu gaismu ansambli, kas sastāv no arhitektūras gaismekļiem un dekoratīvās gaismas.

Arī jums ir aktuāls arhitektūras dizaina apgaismojums? Sazinieties ar mums, lai KRASSKY speciālisti jūsu mājoklī vai komerctelpās radītu īpašu atmosfēru vai produktīvu darba vidi!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu