ERCO

ERCO

iGuzzini

iGuzzini

Occhio

Occhio

Simes

Simes

Flos

Flos

Delta Light

Delta Light

Āra apgaismojums fasādēm, terasēm un dārziem

Rūpīgi izvēlēts āra apgaismojums palīdz radīt omulīgu noskaņojumu, aizraujošas gaismu spēles un citus efektus. Mūsu katalogā atrodamas apgaismojuma ierīces un to aksesuāri no zīmoliem, kuri attiecīgajā nozarē komentārus neprasa.

Lasīt vairāk

Fasādes apgaismojums – vienlaikus praktisks un elegants

Izgaismojot fasādi, mājoklis kļūst ne vien vizuāli pievilcīgāks, bet arī praktiskāks, ļaujot redzēt pagalmā notiekošo diennakts tumšajā laikā. Būtiski, lai mājas āra apgaismojums būtu pieskaņots ēkas kopējai stilistikai – tikai tādējādi iespējams radīt vienotu un skaistu rezultātu. To ņemam vērā, tādēļ KRASSKY katalogā iespējams atrast daudzveidīgu apgaismes risinājumu klāstu.

Terases apgaismojums palīdz uzburt īpašu noskaņu pagalmā

Āra apgaismojums terasē ir stūrakmens mājīgai atmosfērai neatkarīgi no tā, vai dārzā norisinās dārza ballīte draugu pulkā vai mierpilni baudāt vasaras vakarus uz terasē esošā atpūtas krēsla. KRASSKY piedāvājumā atrodamas gan terašu apgaismojuma sistēmas, gan atsevišķi gaismekļi un to aksesuāri no Delta Light, Occhio un citiem rūpīgi atlasītiem zīmoliem, kas daudzās pasaules valstīs iecienīti ar savu dizainu un kvalitāti.

KRASSKY ir pareizā izvēle, ja nepieciešams āra apgaismojums ar savu, neatkārtojamu rokrakstu. Jums atliek vien sazināties ar mums, lai varam noskaidrot Jūsu vēlmes, piedāvāt piemērotāko risinājumu un veikt tā uzstādīšanu!

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu