Röshults

Zviedru pionieris nevainojamā āra mēbeļu un virtuvju meistarībā, Röshults aicina atklāt funkciju skaistumu no jaunas perspektīvas. Zīmola āra virtuves salu veidolā apvienoti augstas klases materiāli un modernās arhitektoniskas līnijas, savukārt augstākās klases minimālistisks dizains paceļ āra ēdienu gatavošanu pavisam jaunā kvalitātes līmenī.

Röshults priekšmeti ir piemēroti gan privātmājām, gan sabiedriskām telpām. Tie rada ideālu līdzsvaru starp stilu, mūsdienīgu eleganci un maksimālu komfortu. Patiesi ekskluzīvs zīmola portfolio piedāvā gandrīz jebkuru produktu, mēbeli vai detaļu, kas ir nepieciešama komfortablai laika pavadīšanai svaigā gaisā. Röshults sniedz iespēju izveidot savu perfektu ēdiena gatavošanas un baudīšanas, atpūtas vai baseina zonu, rūpīgi izvēloties katru elementu: galdus un krēslus, malkas krāsnis un grilus, zviļņus un ratiņus, dārza dušas un citus.

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu