Arper

Itāļu ģimenes uzņēmums Arper ražo krēslus, galdus un mēbeles ofisam, mājām un sabiedriskām telpām. Kopš tā dibināšanas 1989. gadā par zīmola stūrakmeni kļuva attiecības starp produktiem, telpām un cilvēkiem. Uzsverot pamatformu daudzpusību, katrs produkta izstrādes posms tiek rūpīgi pārdomāts – no dizaina, ražošanai un ilgtspējībai. Produktu kolekcijas ir veidotas kā ģimenes ar vienotu dizaina DNS. Katrs dizainers integrē dažādas formu variācijas kopīgā redzējumā. 

Kombinējot funkciju ar eleganci, zīmols ir vienmēr atvērts jaunām iedvesmām, bet nekad neaizmirst par savu konceptu. Līdzsvars, ģimene, intuīcija, gaisma, krāsa un spēle – šie seši parametri nosaka zīmola pamatvērtību, kas iestājas par vienotību daudzveidīgumā, komfortu skaistumā,  kvalitāti radošumā. Arper mēbeles ir projektētas lietošanai: tehnoloģijai ir jāsniedz atbalsts, dizainam – komforts, bet inovācijai ir jākalpo skaistumam un cilvēkam.

www.arper.com

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu