Abstracta

Pionieris akustisku sistēmu ražošanā, kopš 1972. gada Abstracta ir advancētāku skaņas ainavu koncepciju autors. Šodien zviedru zīmols piedāvā plašu risinājumu klāstu dažāda veida telpām un to funkcionālām prasībām – no birojiem, tirdzniecības centriem un viesnīcām līdz privātiem interjeriem. Tie ir gan pārdomāti skaņu absorbējoši ekrāni un virsmas, gan arī novatoriskas mēbeles ar integrētām akustiskām īpašībām. Ciešā sadarbībā ar pasaulē ietekmīgākajiem dizaineriem zīmola kolekcijas pastāvīgi papildinās ar jauniem, estētiski iespaidīgiem risinājumiem.

Zīmols tic, ka labs dizains ir ilgtspējīgs dizains. Tādēļ produktu akustiskam pildījumam tiek izmantoti otrreizēji pārstrādāti materiāli: tekstila un koksnes atkritumi, plastmasas pudeles, un dabīgie materiāli, tostarp lini, kaņepes un korķis. Abstracta kolekcijas ir bagātas uz krāsu un tekstūru izvēli, tajās ir sienu, griestu un piekaramie akustiskie absorbētāji, inovatīvais akustiskais apgaismojums, galda ekrāni, mēbeles, rakstāmie dēļi un citi objekti.

Aizpildiet interesējošo pieteikumu.
Pieteikties jaunumiem Pasūtīt atzvanu
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Piekrītu